O firmě

  »  O firmě

Společnost HORIZONT – SILIDUR spol. s r.o. byla založena na sklonku roku 1993 a činnost vykonává od února roku 1994. Je zaměřena především na výrobu betonových výrobků pro využití v geotechnice a na výrobu ne zcela běžných betonových tvarovek.

Firma se přestěhovala i s výrobou do České Třebové, Topolové ulice 2079. Svým základním výrobním programem navazuje na tradici sesterské firmy SILIDUR ze Švýcarska a obdobné společnosti BETONFORM v Gaisu v severní Itálii. Tyto firmy spolu s námi dále rozvíjejí společnou část svého výrobního programu, do kterého je zapojena i Univerzita v italské Bologni a pražská společnost FINE, zabývající se softwarem pro geotechniku a také akreditovaná zkušebna betonových výrobků.

Společnost HORIZONT – SILIDUR pečuje o dodané výrobky i u zákazníka, spolupracuje na návrzích skládaných konstrukcí, zprostředkovává statické posouzení a poskytuje montážní pomůcky a technické poradenství.

Také u ostatních výrobků poskytujeme technické poradenství, drobné odchylky od standardní nabídky jsou samozřejmě možné.
Zabýváme se, po dohodě se zákazníkem, i výrobou na zakázku, omezujeme se však na výrobu prefabrikátů do hmotnosti přibližně 500 kg jednoho dílu.

Společnost HORIZONT – SILIDUR spol. s r.o. spolupracuje i na produkci výrobků, které jsou následně kompletovány u smluvních odběratelů. Příkladem je výroba komponentů pro úrovňové železniční přejezdy, provizorní oplocení, sestava cihelných komínů apod.

Naším přáním je spokojený zákazník, všichni zaměstnanci se snaží toto přání naplnit.

Josef Vymetálek, jednatel

HORIZONT-SILIDUR spol. s. r.o.
Topolová 2079
Česká Třebová
560 09
IČ: 604 67 169
DIČ: CZ60467169
Tel.: +420 603 823 427
Tel.: +420 724 346 474

E-mail: obchod@horizont-silidur.cz
Společnost je zapsaná
v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze,
oddíl C, vložka 26906

HORIZONT - SILIDUR spol. s.r.o. © 2020 | Redakční systém i-servis